0
Uygun Fiyatlar

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK NARGİLE MARKETİ

Al Fakher Tütünleri

Al Fakher nargile tütünü markasının trend ürünlerinden biri olan Böğürtlen, yoğun kıvamı ve hoş tadıyla keyifli bir duman performansı sunuyor. Paket içeriğinde 1 kilo Böğürtlen tüt..

186,00 TL

Al Fakher Cappuccino 1 KG

Al Fakher Kapiçino karışımı tıpkı kahve cappicino tadı vermektedir. Profesyonel içiciler için yoğun ve ağır çekim bir nargile aroması olan kapiçino paket içeriğinde 1 kilo olarak t..

186,00 TL

Al Fakher Çift Elma 1 KG

Al Fakher Çift Elma nargile tütünü, içeriğinde anason barındıran ve anason ismiyle de bilinen bir nargile tütünüdür. Al Fakher markasının amiral gemilerinden biridir. Paket içeriği..

240,00 TL

Al Fakher Çilek 1 KG

Al Fakher Çilek, yoğun çilek meyvesi aroması barındıran rahat içimli bir nargile tütünüdür. Meyve içerikleri arasında en çok tercih edilen nargile tütünlerinden olan çilek nargile ..

186,00 TL

Al Fakher Klasik Elma 1 KG

Al Fakher Elma nargile tütünü, anasonsuz bir nargile aromasıdır. 5 Elma olarakta bilinen bu tütün, yoğun bir elma aroması vermektedir. Paket içeriğinde 1 kilo olarak gelmekte ve ge..

186,00 TL

Al Fakher Limon 1KG

Al Fakher'in önemli aromalarından biri olan Al Fakher Limon aroması, hafif ekşi ve uzun içimli bir nargile tütünüdür. Paket içeriğinde 1 kilo olarak gelen al fakher üzüm, bir çok f..

186,00 TL

Al Fakher Mojito 1 KG

Al Fakher Mojito, kendi başına bir nargile karışımıdır. Tek veya farklı aromalarla karışım yaparak içebilirsiniz. İncelemekte olduğunuz ürün ile ilgili detaylı bilgi için ..

186,00 TL

Al Fakher Portakal 1 KG

Al fakher Portakal aroması tatlı, ekşimsi ve taze esintileri ile sizlere fırından taze alınmış lezzetli bir portakallı keki anımsatacak premium bir üründür.  İncelemekte ..

186,00 TL

Al Fakher Sakız (Vivident) 1 KG

AL Fakher'in en çok tercih edilen aromalarından olan Sakız aroması Vivident tadıyla sizlere sunuldu.  İncelemekte olduğunuz ürün ile ilgili detaylı bilgi için biziml..

186,00 TL

Al Fakher Şeftali 1 KG

Oldukça yoğun şeftali aroması içeren AL Fakher ürünü, sizlere mükemmel bir şeftali nargile tütünü sunuyor. İncelemekte olduğunuz ürün ile ilgili detaylı bilgi için biziml..

186,00 TL

Al Fakher Üzüm 1 KG

Al fakher üzüm nargile tütünü bir çok karışımlara ek olarak katabileceğiniz yoğun üzüm aroması içeren bir nargile tütünüdür. Üzüm ve nane karışımı bu karışımlardan en çok bilinenid..

186,00 TL

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)