0
Uygun Fiyatlar

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK NARGİLE MARKETİ

Starbuzz Tütünleri

Starbuzz Apple Americano

Starbuzz markası, dünyanın en iyi nargile tütünü markalarından biridir. Apple Americano aroması yoğun ve muazzam bir elma aroması içermekte ve paket size 250 gram olarak ulaşmaktad..

128,00 TL

Starbuzz Apple Cinnamon

Starbuzz Apple Cinnamon, dünyada en çok tercih edilen bir elma nargile tütünüdür. 250 Gram aleminyum kutu içerisinde gelen starbuzz nargile tütünü yoğun meyve aromalı ve hafif bir ..

128,00 TL

Starbuzz Blackberry

Starbuzz Blackberry nargile tütünü yoğun bir böğürtlen içeriğine sahip bir premium nargile tütünüdür. İçeriğinde 250 gram starbuzz blackberry bulunan pakette ki böğürtlen aroması t..

128,00 TL

Starbuzz Blue Surfer

Starbuzz Blue Surfer tercihler arasında en çok tercih edilen nargile tütünlerinden biridir. Yoğun ve çok hafif bir yaban mersini aroması içerir. Paket 250 gram olarak gelmektedir.&..

128,00 TL

Starbuzz Blueberry

 Starbuzz Blueberry nargile tütünü, isminden de anlaşılacağı gibi yoğun bir yaban mersini aroması içerir ve kafelerde tercihler arasında olan bir premium tütündür. Paket taraf..

128,00 TL

Starbuzz Candy

Muz ve ananas ağırlıklı olan şeker karışımı içeren starbuzz candy nargile tütünü en çok tercih edilen şeker yoğunluğunda hafif ve mayhoş tadında bir nargile tütünüdür. Paket tarafı..

128,00 TL

2-3 Days
Starbuzz Code 69

Starbuzz Code 69, mayhoş turunçgil meyvelerinden oluşan aşırı bir yoğun duman sağlayan ferah meyve karışımı olan bir nargile tütünüdür. Yoğun duman severlerin tercihleri arasındadı..

128,00 TL

Starbuzz Double Apple ( Anason )

Nargile müdavimlerinin tartışmasız en çok içtiği karışım olan anason nargile tütünü starbuzz markası tarafından da üretildi. Starbuzz Double Apple sizlere farklı bir anason çift el..

128,00 TL

Starbuzz Pina Colada

250 gram paket içerisinde gelen Starbuzz Pina Colada, ispanyolların meşhur pina colada kokteyl aroması içerir. Pina Colada nargile tütünü tatlı ama kuru bir nargile içeriğine sahip..

128,00 TL

2-3 Days
Starbuzz Pink

Starbuzz Pink nargile tütünü başrolünde pembe sakız olan ayrıca ahududu ve kırmızı meyvelerin karışımından oluşan mistik bir starbuzz nargile aromasıdır. Yumuşak ve bol dumanlı nar..

128,00 TL

Starbuzz Royal Grape

Starbuzz Royal Grap nargile tütünü, dünyada en çok tercih edilen en pürüssüz nargile içimini sunan bir üzüm aromasıdır. Gerçek üzüm tadında ve yoğun duman performansıyla en sert vu..

128,00 TL

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)